Eski Yöneticiler

HAMZA OSMAN ERKAN 13.07.1938 - 21.01.1939 RAŞİT BİGAT 22.01.1939 - 10.02.1941 HULKİ ALİSBAH 11.02.1941 - 21.01.1942 AHSEN BENGÜ 22.01.1942 - 31.12.1943
CAHİT ZAMANGİL 01.01.1944 - 30.08.1944 HAMİT KORAY 31.08.1944 - 12.11.1947 CEMİL PARMAN 13.11.1947 - 31.12.1948 NECATİ TOPÇUOĞLU 01.01.1949 - 18.08.1950
MÜMTAZ PEK 19.08.1950 - 22.10.1952 HULUSİ TİMUR 22.10.1952 - 30.03.1954 HAKKI NURİ MELAN
(Vekalet)
31.03.1954 - 30.05.1954
FERİDUN ÜSTÜN 31.05.1954 - 03.09.1956
SUAT BOLAYIR 04.09.1956 - 12.08.1960 NECDET AKTAŞ
(Vekalet)
13.08.1960 - 16.12.1960
SELÇUK AKATLI
(Vekalet)
17.12.1960 - 02.08.1961
TARIK HATUSİL 03.08.1961 - 30.04.1962
EMİN BAYSAN
(Vekalet)
01.05.1962 - 01.08.1963
ADİL BADUR 02.09.1963 - 29.05.1964 KAMURAN BAYDUR 29.05.1964 - 31.01.1968 ADEM KARAELMAS 01.02.1968 - 07.03.1974
KAYA KUŞHAN 07.03.1974 - 22.02.1978 13.12.1979 - 25.05.1981 YAVER KABAKÇI 22.02.1978 - 15.11.1978 OĞUZ ÜNVER
(Vekalet)
29.11.1978 - 11.01.1979
BURHANETTİN AHİPAŞAOĞLU 12.01.1979 - 13.12.1979
HALİL ÇEKEN 25.05.1981 - 20.12.1984 AHMET ÖZGÜNEŞ 20.12.1984 - 11.09.1991 NEVZAT ARSEVEN 11.09.1991 - 17.03.1993 TİMUÇİN TURAN 17.03.1993 - 28.04.1994
ÖNAL ULUTAŞ 04.05.1994 - 24.06.1996 ALPASLAN PEHLİVANTÜRK
(Vekalet)
25.06.1996 - 12.08.1996
İSMET AĞAN 12.08.1996-10.10.1997 M.ADNAN MARAŞLI 10.10.1997 - 27.10.1999
MEVLÜT KARAKAYA 27.10.1999 - 10.10.2003 BURHANETTİN KÖROĞLU
(Vekalet)
10.10.2003 - 28.02.2004
MEHMET ÇAĞIL
(Vekalet)
28.02.2004 - 02.04.2004
NEBİ ÇELİK 02.04.2004 - 24.01.2005
İSMAİL KEMALOĞLU 24.01.2005 - 15.09.2008
20.05.2016 - 27.08.2018
MESUT KÖSE 22.09.2008 - 29.01.2016 MUSTAFA ERDOĞAN
(Vekalet) 01.02.2016 - 27.02.2016

18.04.2016 - 20.05.2016

AYHAN KARAYAMA

27.02.2016 - 08.04.2016

       
  AHMET GÜLDAL

27.08.2018 -