GENEL MÜDÜRÜMÜZ, PERSONELİMİZİN DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

08-03-2024 / Gösterim Sayısı : 1726 / Arşiv

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Ahmet GÜLDAL, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bir araya geldiği kadın personelimizin Kadınlar Günü’nü kutladı.

Sabah mesaiye gelen kadın personeli Kurumumuz girişinde karşılayan Genel Müdürümüz, her birine karanfil vererek özel günlerinde kendilerini tebrik etti.

Genel Müdürümüz GÜLDAL, burada yaptığı konuşmada kadınların hayatımızın her anında ve hayatın her alanında varlıklarıyla topluma güç kattıklarını vurgulayarak “Aile ve toplum yapımızın temel direği olan kadınlarımızın eğitimden sanata, ekonomiden siyasete tüm alanlarda daha fazla varlık göstermesi, toplum olarak temel gayemiz olmalı. Bu noktada ülkemizi daha ileri ve gelişmiş bir seviyeye taşımak, hedeflerimize ulaşmak için kadınıyla erkeğiyle bütün bir millet olarak omuz omuza geleceğe yürüyeceğimize dair inancımı önemle belirtmek isterim. Dolayısıyla sevgileri, emekleri ve fedakârlıkları ile insanlığın umudu olan tüm kadınlarımızın ve Kurumumuzun siz değerli kadın çalışanlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.” dedi.