GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN ALIM NOKTALARIMIZI ZİYARETİ DEVAM EDİYOR

28-07-2023 / Gösterim Sayısı : 4145 / Arşiv

Toprak Mahsulleri Ofisi alımlarının kesintisiz sürdüğü bugünlerde, inceleme ve denetleme faaliyetlerine devam eden Genel Müdürümüz Ahmet GÜLDAL, Konya, Afyon, Uşak ve Eskişehir’i ziyaret etti.

Son 27 günde 18 farklı ili dolaşarak 11 bin km yol kat eden GÜLDAL, prensip haline getirdiği saha ziyaretlerinde üreticilerimiz başta olmak üzere sektör paydaşlarımızın temsilcileri ve yerel yöneticilerle bir araya geliyor.

Genel Müdürümüzün 21-26 Temmuz 2023 tarihleri arasında gerçekleştirdiği ziyaretine Alım Muhafaza Dairesi Başkanımız Gökhan GÜRBÜZ  ile Bilgi İşlem Dairesi Başkanımız Yasin SARISOY eşlik etti.

Programına Konya ile başlayan Genel Müdürümüz, Konya’da devam eden TMO faaliyetleri hakkında Başmüdürümüzden brifing aldı. Daha sonra Konya Başmüdürlüğümüzce organize edilen toplantıya katılan GÜLDAL, katılımcıların görüş ve önerilerini dinleyerek notlar aldı ve kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Konya’da 6 farklı TMO Hububat Alım noktasını ziyaret eden Genel Müdürümüz daha sonra Afyonkarahisar’a geçti. Buradaki programı kapsamında Ziraat Odası başkanları ve üreticilerle bir araya gelen GÜLDAL, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından organize edilen "Dünya Basın Özgürlüğü Günü" etkinliğine de katıldı.

Genel Müdürümüz programının devamında ise Uşak Şube Müdürlüğümüz ile Banaz’daki alım noktalarımızı ziyaret etti. Daha sonra İhsaniye’ye geçen ve burada incelemelerde bulunan GÜLDAL, sonrasında Eskişehir Başmüdürlüğümüz hinterlandındaki Seyitgazi alım noktamızda personelimiz ile bir araya geldi. Seyitgazi ziyareti sonrasında bir değerlendirmede bulunan GÜLDAL, “Günlük alım miktarımızı 500 tondan 750 tona çıkarıyoruz. Randevularımızı arttırarak alımlara devam ediyoruz. Alım noktamızda bizi karşılayan Ziraat Odası Başkanı Sayın Erhan ERDEN’e katkı ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. 

Genel Müdürümüz, programının son gününde ise TMO Eskişehir Başmüdürlüğümüzde personelimiz ile bir araya geldi. GÜLDAL burada yaptığı değerlendirmede,   “Başmüdürlüğümüz, Kütahya ve Bilecik hinterlandında bulunan alım noktalarımızı 12'den 15'e; günlük alım miktarımızı ise 6 bin tondan 10 bin tona çıkarıyoruz. Randevularımızı arttırarak alımlarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Bereketiniz bol olsun.” dedi. 

Genel Müdürümüz Ahmet GÜLDAL programını, Altınbilek Lisanslı Depoculuk, Eskişehir TK Kaymaz Lisanslı Depoculuk ve Sivrihisar TK LİDAŞ  Tesisi çevresindeki açık yığın saha ziyareti ile sonlandırdı.