KPSS 2022/2 DÖNEMİNDE KURUMUMUZA YERLEŞEN ADAYLARIN DİKKATİNE!

03-01-2023 / Gösterim Sayısı : 5924 / Arşiv

KPSS 2022/2 yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından 03.01.2023 tarihinde ilan edilmiştir.

Bu kapsamda Kurumumuza yerleşen adaylar; aşağıda belirtilen belgeleri 04.01.2023-03.02.2023 tarihleri arasında Genel Müdürlüğümüze bizzat elden teslim edecek olup posta, kargo veya kurye ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Askerlik, hastalık ve doğum gibi nedenlerle evrak teslim edemeyecek adaylar; durumlarını belgelemeleri (rapor, askerlik belgesi vb.) hâlinde mazeretin bitimini müteakip evraklarını teslim edebileceklerdir.

Adaylardan İstenen Belgeler:

  1. Sağlık Bakanlığına bağlı, tam teşekküllü devlet veya üniversite hastanelerinden son 6 ay içerisinde alınmış sağlık kurulu raporu (e-rapor geçerlidir.)
  2. Askerlik terhis veya tecil belgesi (Hâlen askerlik görevini ifa eden adaylar, bulundukları askeri birimlerden askerde olduklarına dair yazıyı dilekçe ekinde göndereceklerdir. Askerlik görevini yerine getirmiş olanların terhis belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Bu durumda olanlar için e-Devletten alınan askerlik durum belgesi geçerli değildir.)
  3. E-Devletten alınan/alınacak adli sicil kaydı, nüfus kayıt örneği, SGK hizmet dökümü, tüm mezuniyet ve öğrenci belgeleri, KPSS sonuç belgesi ile ÖSYM yerleştirme sonuç belgesi (E-Devletten alınan belgelerin barkodsuz olanları kabul edilmeyecektir.)
  4. Kamu kurumunda çalışmış/çalışanlar için Kurumundan alınacak hizmet belgesi
  5. 4 adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisi

 

Kurumumuzun Adresi:

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü

İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı

Millî Müdafaa Cad. No:18 06420

Bakanlıklar-Çankaya/ANKARA

İrtibat Tel: 0312 416 30 00