GENEL MÜDÜRÜMÜZ GÜLDAL ÜZÜM ALIM NOKTALARIMIZI İNCELEDİ

09-11-2022 / Gösterim Sayısı : 1422 / Arşiv

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Ahmet GÜLDAL, devam eden üzüm alımlarımızı yerinde incelemek üzere Manisa’ya bir ziyaret gerçekleştirdi. Genel Müdürümüzün ziyaretlerine Manisa İl Tarım ve Orman Müdürü Metin ÖZTÜRK de eşlik etti.

İlk olarak Salihli’deki kuru üzüm alım noktamızda incelemelerde bulunan GÜLDAL, ürün teslim etmek için gelen üreticilerimizle de bir araya geldi. GÜLDAL “Kuru üzüm alımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Dökme alım ve kasalı depolama yapıyoruz. Üreticilerimiz alım politikamızdan memnun. Personelimiz üreticilerimize her türlü kolaylığı sağlıyor. Bereketli bir sezon geçiriyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

GÜLDAL daha sonra Alaşehir ve Sarıgöl’deki alım noktalarımıza geldi. Buralarda yeni yapılan endüstriyel tip portatif depolarda incelemelerde bulunan GÜLDAL “Alaşehir ‘de ve Sarıgöl’de kuru üzüm için yaptırdığımız yeni depolar hizmete girdi. Üreticilerimiz bu yatırımlardan oldukça memnun. Onların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yatırımlar yapıyoruz. Yeni depolarımızın tüm üreticilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Genel Müdürümüz GÜLDAL, Manisa ziyaretlerini tamamlamasının ardından Uşak’a hareket etti. Uşak Ajans Amirliğimizi ziyaret eden GÜLDAL, burada personelimizle bir araya geldi. Devam eden işlemlere ilişkin bilgi alan GÜLDAL, personelimize çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve kolaylık diledi.