GENEL MÜDÜRÜMÜZ ORDU, SAMSUN VE ÇORUM BAŞMÜDÜRLÜKLERİMİZİ ZİYARET ETTİ

04-11-2022 / Gösterim Sayısı : 3399 / Arşiv

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Ahmet GÜLDAL, devam eden fındık alımlarımızı incelemek üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ordu, Samsun ve Çorum'da devam eden iş ve işlemlerimizi denetleyen GÜLDAL, üreticilerimizle de bir araya geldi.

İlk olarak Ordu'ya giden Genel Müdürümüz, Ünye Fındık Alım Noktamızı ziyaret ederek gerçekleştirilen işlemleri gözden geçirdi. Burada TMO adına bizzat alım yapan GÜLDAL, fındık üreticimiz Ömer KOÇ'un ürününü 52,50 TL'den satın aldı. GÜLDAL "Üreticilerimizin alım noktalarımıza yoğun ilgi gösterdiği Ordu’da fındık alımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Ben de üreticilerimize bol kazanç, buradaki personelimize kolaylıklar diliyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Daha sonra Samsun'un Çarşamba ilçesine geçen Genel Müdürümüz, burada da fındık alımlarımızı inceledi. Üreticilerimizle bir araya gelerek onların duygu ve düşüncelerini dinledi. Üreticilerimizin alımlardan ve işleyişimizden memnun olduğunu belirten GÜLDAL, TMO'yu tercih etmelerinden dolayı onlara teşekkür etti.

Genel Müdürümüz ziyaretlerine Çorum Başmüdürlüğümüz ile devam etti. Personelimizden devam eden iş ve işlemlerimize ilişkin bilgi aldı. Bu sezonun bölgede oldukça bereketli geçtiğini ifade eden GÜLDAL, gelecek sezon hazırlıklarına ilişkin değerlendirme ve talimatlarını personelimize iletti.