GENEL MÜDÜRÜMÜZ GÜLDAL: ALIMLARIMIZ HIZLI VE YOĞUN ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR

22-07-2022 / Gösterim Sayısı : 1089 / Arşiv

Ülkemiz genelinde saha ziyaretlerini sürdüren ve Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) alımlarını ilk elden yöneten Genel Müdürümüz GÜLDAL, “Alımlarımız hızlı ve yoğun şekilde devam ediyor.”dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Ahmet GÜLDAL, Trakya bölgesi ziyareti sonrasında 20 Temmuz 2022 tarihinde de Kırşehir ve Nevşehir’de bulunan TMO alım noktalarını inceledi.

Genel Müdürümüz ilk olarak Kırşehir Kaman Ajans Amirliğimizdeki depolarda incelemelerde bulundu. Burada bulunan personelimizden alım sürecine ilişkin bilgiler alan GÜLDAL, TMO’ya ürün getiren üreticilerimizle bir araya geldi.

Daha sonra Kırşehir Başmüdürlüğümüzü ziyaret eden Genel Müdürümüz açık yığınlarda incelemelerde bulundu.  Kırşehir TMO Başmüdürlüğümüzde bir değerlendirmede bulunan GÜLDAL,  “TMO alımlarımızın olduğu hemen her yere ziyaretler yapıyoruz. Alımlarımızı yerinde görerek değerlendirmelerimizi de arkadaşlarımızla paylaşıyoruz. Ziyaretlerimizde, başta üreticilerimiz ve üretici temsilcilerimiz olmak üzere sektörümüzün paydaşları ile bir araya geliyoruz. Bugün de Kırşehir ve Nevşehir’de temaslarımız oluyor. Burada da alımlarımız hızlı ve yoğun şekilde devam ediyor. İş yerlerimizde herhangi bir aksaklığa meydan vermeden üreticilerimize hizmet veriyoruz. Üreticilerimizin alın terini yerde bırakmadık, bırakmayacağız. Tüm gayretimizle çalışmaya devam edeceğiz. Üreticilerimiz hiçbir tereddüt yaşamadan ürünlerini bize getirebilirler.” ifadelerini kullandı.

Genel Müdürümüz ziyaretlerinin devamında Kırşehir Mucur Ajans Amirliğimizde ve TMO-TOBB Lidaş’ta incelemelerde bulundu. Lisanslı depolarda, mevcut depolarımızda ve açık yığınlarda TMO’ya yoğun bir ürün teslim talebi olduğunu belirten Genel Müdürümüz “Çiftçilerimiz bitti diyene kadar alımlarımız devam edecek. Biz her koşulda onların yanındayız.” dedi.

Daha sonra Nevşehir’e hareket eden Genel Müdürümüz Hacıbektaş Ajans Amirliğimizi ziyaret etti. Buradaki açık yığında kontroller gerçekleştiren GÜLDAL, personelimizle de bir araya geldi. Alım faaliyetlerimize ilişkin bilgiler alan ve yapılması gerekenlere ilişkin talimatlarını aktaran GÜLDAL, “Büyük bir özveriyle mesai gözetmeksizin daima güler yüzle çalışan personelimize teşekkür ediyor, hayırlı mesailer diliyorum.” dedi.