GENEL MÜDÜRÜMÜZ AHMET GÜLDAL ALIM NOKTALARIMIZI ZİYARET ETTİ

07-07-2022 / Gösterim Sayısı : 1854 / Arşiv

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Ahmet GÜLDAL, hububat alımlarını yerinde görmek ve incelemek amacıyla TMO işyerlerine kapsamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Kırıkkale, Erzincan Kemaliye, Sivas, Yozgat ve Sorgun’daki işyerlerimizde incelemelerde bulunan Genel Müdürümüz Ahmet GÜLDAL, buralarda çiftçimizle ve personelimizle bir araya geldi. Personelimizden mevcut duruma ilişkin bilgiler alan GÜLDAL, personelimize yapılması gerekenlere ilişkin talimatlarını iletti.

Programına Kırıkkale’ye giderek başlayan Genel Müdürümüz, TMO Kırıkkale Başmüdürlüğümüzde personelimizle bir araya gelerek bölge piyasasını ve alım hazırlıklarımızı değerlendirdi. Burada alım için tüm hazırlıkların tamamlandığını belirten GÜLDAL “Bölgede henüz %2 seviyelerinde olan hasadın bayram sonrası yoğunlaşmasını bekliyoruz. Personelimiz tüm hazırlıklarını tamamladı. Üreticilerimiz kolaylıkla gelip burada ürününü teslim edebilir. Bereketimiz bol olsun.” değerlendirmesinde bulundu.

Genel Müdürümüz programının devamında Erzincan’ın Kemaliye ilçesine gitti.  Bağıştaş köyünde arpa hasadı yapan bir çiftçimizle sohbet eden Genel Müdürümüz, “Çiftçimiz bir yıllık emeğin ve alın terinin karşılığını almaya başlamış. Kıraç arazide 300 kilonun üzerinde arpa hasat etmiş. Biz de bereketli olsun dileklerimizi ilettik.” dedi.

Erzincan temaslarının ardından, Genel müdürümüz Sivas’a geçiş yaptı. Sivas Başmüdürlüğümüzü ziyaret ederek hububat hasadı için yapılan planlamayı gözden geçiren GÜLDAL “Sivas ilimizde son yılların en yüksek veriminin gerçekleştiğini memnuniyetle öğrendik. İnşallah tüm bölgelerimizde de verimi yüksek güzel bir hasat sezonu geçireceğiz. Çiftçimize bereket, personelimize kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Sivas ziyaretinin ardından Sorgun Ajans Amirliğimize ziyaret gerçekleştiren Genel Müdürümüz, burada personelimizle bir araya gelerek bölgede yürütülen faaliyetler ve üreticilerin beklenti ve talepleriyle ilgili bilgi alışverişinde bulundu. 

Genel Müdürümüz Ahmet GÜLDAL son olarak Yozgat Başmüdürlüğümüzde,  alım dönemi dolayısıyla mesaiye kalan personelimiz ile görüşerek alım faaliyetlerimizi ve alım yerlerimizin hazırlıklarını inceledi. Burada randevuların ve ürün teslimatlarının arttığını belirten Genel Müdürümüz yoğun bir şekilde çalışan personelimize kolaylık diledi.