GENEL MÜDÜRÜMÜZDEN BİR DİZİ TEMAS

10-07-2021 / Gösterim Saysı : 1394 / Arşiv

 

GENEL MÜDÜRÜMÜZDEN BİR DİZİ TEMAS

 

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Ahmet GÜLDAL, Kurumumuz faaliyet alanındaki iş ve işlemler kapsamında sahada bir dizi temaslarda bulundu.

Saha ziyaretleri kapsamında 8 Temmuz’da İstanbul Şube Müdürlüğümüze geçen Genel Müdürümüz GÜLDAL, şube müdürlüğümüz çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Kurum politikaları konusunda personelimize bilgiler de veren Genel Müdürümüz, özverili çalışmalarımızın önümüzdeki dönemde de devam edeceğini aktardı.

İkinci gün Diyarbakır’a geçen GÜLDAL, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Diyarbakır programında hazır bulundu. Burada, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ ile birlikte Bismil’de Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle DSİ tarafından yapılan Bismil Ovası Tarımsal Sulama Tesisi açılışına katıldı. Program sonrası değerlendirmede bulunan Genel Müdürümüz, “Bölge için, ülkemiz için çok önemli bir açılış gerçekleştirdik. Proje bölge çiftçimize, tarımsal üretimimize önemli katkılar sağlayacaktır. Ülkemize ve üreticilerimize hayırlı olsun” dedi.

Cumhurbaşkanımızın programı sonrasında Diyarbakır Şube Müdürlüğümüze geçen Genel Müdürümüz GÜLDAL, burada personelimiz ile bir araya geldi. Diyarbakır’daki faaliyetlerimiz konusunda bilgiler alan Genel Müdürümüz, mevcut iş ve işlemlere ilişkin görüşlerini de personelimize aktardı. Ziyaret sonrasında bir değerlendirmede bulunan GÜLDAL,  “Diyarbakır Şube Müdürlüğümüzü ziyaret ederek personelimizle bir araya geldik, üretim, piyasalar ve politikalarımız üzerine değerlendirmelerde bulunduk.” dedi.

Diyarbakır temasları sonrasında Genel Müdürümüz Ahmet GÜLDAL Mardin’e geçti.

 


  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •