Alkasan Okulu Ek Bina Açılışı

AÇILIŞ 01.03.2013

 

İşletmemiz Sosyal Tesisler içerisinde bulunan Alkasan Okulunun ek binası açılış töreni 01.03.2013 Cuma günü saat 10.30 da gerçekleştirilmiştir.

Açılış törenine başta Afyonkarahisar Valisi Sayın İrfan BALKANLIOĞLU, Genel Müdür Yardımcımız Sayın Uğur ERKAYMAZ, Bolvadin Kaymakamı Sayın Osman Nuri CANATAN ve Bolvadin Belediye Başkanı Sayın Nazmiye KILÇIK olmak üzere İşletme Müdürümüz Ahmet BAĞCI, Afyonkarahisar Şube Müdürümüz M.Ömer TANRIVERDİ, İşletme Şube Müdürlerimiz, Afyonkarahisar ve Bolvadin protokolü ile Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri katılmışlardır.

Bolvadin Kaymakamı Sayın Osman Nuri CANATAN konuşmasında ek binanın yapımında katkısı olan herkese teşekkür etmiş Kurumumuzu eğitime olan katkılarından dolayı tebrik etmiştir.

Açılış töreninde Genel Müdür Yardımcımız Uğur ERKAYMAZ bir konuşma yapmıştır.

Törende konuşma yapan Valimiz açılışı yapılan ek binanın TMO tarafından yaptırıldığını, TMO' nun halktan aldığını halka veren bir kurum olarak çok değerli hizmetleri bulunduğunu belirtmiştir.

Sayın Valimiz TMO tarafından yürütülen ekmek israfını önleme kampanyasına da değinerek halkımızdan bu konuda duyarlı olmalarını rica etmişlerdir.

Açılış sonrasında katılımcılara İşletmemiz tarafından bir yemek verilmiş olup tüm program içerisinde Ekmek İsrafını Önleme Kampanyasına yönelik afiş, pankart ve kitaplar ile çalışma yapılmıştır..Resim1


Resim2