2011/12 DÖNEMİNİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

 

 

Kurumumuzun “2011/12 Dönemini Değerlendirme Toplantısı”, 22-25 Aralık 2011 tarihleri arasında Antalya'da yapıldı.

 

Toplantıya Genel Müdürümüz Sayın Mesut KÖSE, Genel Müdür Yardımcımız Sayın R. Kayhan ÜNAL, Merkez birim amirleri, taşra şube müdürleri ve görevli diğer personel katıldı.    

 

Genel Müdürümüz Sayın Mesut KÖSE açılış konuşmasında 2011 yılını değerlendirirken;

 

·        TMO'nun mali yapısı,

·        Yeniden yapılanma çalışmalarının son durumu,

·        Alım ve satış gibi temel faaliyet alanları,

·        Lisanslı depoculuk

 

gibi konularda açıklamalar yaparak, yeni yıla ilişkin öngörülerini aktardı. Taşra şube müdürlerinden beklentilerini ve genel olarak önem verilmesi gereken hususları vurguladı.

 

Sayın KÖSE, geçtiğimiz günlerde Van'da yaşanan deprem sonrasında çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından yardım kampanyaları başlatıldığını ve ilgili sektörlerle diyaloğa geçilerek bölgeye 500 ton un, 100 ton makarna, 50 ton pirinç, 20 ton bulgur, 40 ton işlenmiş tavuk eti sevkinin TMO tarafından koordine edildiğini belirtti.

 

Daha sonra Teftiş Kurulu, Alım ve Muhafaza Dairesi ve Bilgi İşlem Dairesi Başkanlıkları birer sunum yaparak birimleriyle ilgili konular hakkında bilgi verdiler.

 

Ayrıca toplantıda, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Başak SOLMAZ “Stres ve Motivasyon” konusunda, Doç. Dr. Mehmet FİDAN “Etkili İletişim ve Beden Dili” konusunda birer seminer verdiler.

 

Toplantı 25 Aralık 2011 akşamı düzenlenen Gala Yemeği ile son buldu.